Budowa i utrzymanie terenów zielonych w Zielonej Górze

Jednym z podstawowych profili działalności naszej firmy jest budowa oraz utrzymanie terenów zielonych na terenie miasta Zielona Góra. Zajmujemy się kompleksowym urządzaniem i pielęgnacją zieleni osiedlowej, komunalnej oraz towarzyszącej zakładom przemysłowym.

Budowa terenów zielonych to usługa, którą kierujemy nie tylko do firm i instytucji publicznych, ale również do klientów indywidualnych z Zielonej Góry. Budujemy od podstaw różnego rodzaju obszary zieleni, począwszy od kameralnych rozwiązań ogrodowych, poprzez zakładanie terenów zielonych wokół hal i magazynów, kończąc na oryginalnych aranżacjach wokół obiektów użyteczności publicznej. Jesteśmy w stanie estetycznie i funkcjonalnie zaadaptować każdą przestrzeń, dzięki czemu projektowane przez nas obszary są piękne, trwałe i jednocześnie w pełni komfortowe w użytkowaniu dla mieszkańsów Zielonej Góry i nie tylko.

Naszą specjalnością jest także kompleksowe utrzymanie terenów zielonych wraz z dbałością o estetykę trawników i roślin. Oferujemy profesjonalną opiekę nad ogrodami i obszarami roślinnymi, w skład której wchodzi koszenie traw, zakładanie klombów i trawników, nawożenie, a także cięcie i formowanie żywopłotów. W ramach budowy terenów zielonych wszystkim klientom z Zielonej Góry proponujemy także wykonywanie nasadzeń drzew, sadzenie krzewów oraz rekultywację terenów i zagospodarowanie nieużytków.

Drzewa oraz krzewy ozdobne mogą stanowić piękną i naturalną dekorację każdego przydomowego ogrodu. Ich długowieczność jest w dużej mierze uzależniona od właściwego umieszczenia w gruncie i stałej pielęgnacji. Z pewnością Zielona Góra nabierze dodatkowych „rumieńców” dzięki takim ogrodowym perełkom.

Sadzenie krzewów na terenach zielonych miasta Zielona Góra

Oferujemy kompleksowe sadzenie krzewów i drzew na terenie miasta Zielona Góra. Rośliny sadzimy natychmiast po przewiezieniu, korzenie wcześniej mocząc w wodzie. Po posadzeniu dbamy o podlewanie, nawożenie oraz odpowiednie przycięcie roślin, zapewniając im możliwie jak najlepsze warunki do wzrostu. Zajmujemy się sadzeniem krzewów zakupionych w szkółkach i centrach ogrodniczych, również tych w pojemnikach, które można wysadzać przez cały rok, z wyjątkiem okresu „prawdziwej” zimy.

Usługę kierujemy zarówno do firm i instytucji publicznych, jak i do klientów prywatnych z Zielonej Góry.