Budowa i remonty ciągów pieszych w Zielonej Górze

Ciągi piesze to ogólnodostępne, przestrzennie wydzielone trasy, które są przeznaczone dla ruchu pieszego. Ich cechą charakterystyczną jest m.in. różnorodne zazielenienie oraz wyposażenie w różnego rodzaju elementy do wypoczynku (ławki, murki ozdobne itp.).

Specjalnością naszej firmy, od lat działającej na terenie miasta Zielona Góra, jest kompleksowa budowa ciągów pieszych, pełniących funkcję przestrzeni publicznych. Tego typu systemy tworzymy na różnych nawierzchniach, wykorzystując do tego celu między innymi kostkę i płytki betonowe, a także nawierzchnie mineralne. Budowa ciągów pieszych realizowana jest przez naszą firmę sprawnie i terminowo. Stosowany przez nas odpowiedni system prac pozwala na bieżące odprowadzanie nadmiaru wody deszczowej. Budowane ciągi piesze świetnie umożliwiają dowolne łączenie z pojedynczymi lub grupowymi nasadzeniami roślinnymi.

Pracownicy naszej firmy wykonują ponadto profesjonalne remonty ciągów pieszych, szczególny nacisk kładąc na bezpieczeństwo oraz funkcjonalność przebudowywanych ścieżek. Fachowo i kompleksowo realizujemy remonty ciągów pieszych na osiedlach mieszkaniowych, skwerach, a także ścieżek znajdujących się wokół zakładów przemysłowych, firm oraz instytucji publicznych w Zielonej Górze. Po dokonanym remoncie spełniają nie tylko wygodną funkcję ciągów dla pieszych, ale cieszą swoją estetyką za sprawą odpowiedniego wkomponowania starannie dobranych elementów zieleni.

Budowa i remonty placów na terenie Zielonej Góry

Poza tworzeniem i pielęgnacją obszarów zielonych, specjalnością naszej firmy jest również kompleksowa budowa placów oraz nawierzchni utwardzonych na terenie miasta Zielona Góra. Zagospodarowujemy nieużytki i powierzchnie o nieregularnym ukształtowaniu, tworząc place z kostki i płyt betonowych oraz z kruszywa łamanego lub miału kamiennego. Budujemy także place ograniczone krawężnikami.

Budowa placów jest przez nas przeprowadzana w sposób fachowy, sprawny i terminowy, z wykorzystaniem nowoczesnych technik oraz specjalistycznych maszyn, które umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie.

W ofercie naszej firmy znajdują się również kompleksowe remonty placów i nawierzchni utwardzonych, które przeprowadzamy dla firm, instytucji publicznych, a także dla klientów indywidualnych z Zielonej Góry. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem do robót brukarskich oraz budowlanych, dzięki któremu remonty placów, zarówno te cząstkowe, jak i całościowe, realizujemy z wielką starannością oraz dbałością o jakość i estetykę. Prace remontowe nawierzchni placów i dróg są wykonywane poprzez wymianę starej na nową z wykorzystaniem kostki brukowej oraz krawężników.

Remonty placów zabaw w obrębie Zielonej Góry

Jako firma wyspecjalizowana w branży ogólnobudowlanej, kompleksowo wykonujemy remonty placów zabaw na terenie miasta Zielona Góra. Realizujemy prace naprawcze oraz konserwacyjne, a także okresowe przeglądy stanu technicznego urządzeń (huśtawek, karuzeli, bujaków, zjeżdżalni itp.). Przeprowadzamy remonty placów zabaw w parkach, a także tych znajdujących się przy żłobkach, przedszkolach i szkołach w Zielonej Górze. Prace naprawcze obejmują nie tylko wymianę konstrukcji urządzeń wchodzących w skład placu zabaw, ale również remont ogrodzeń oraz piaskownic. Oferujemy również dezynfekcję piaskownic i nawierzchni piaszczystych.